Silikon Pasta & Kek Kalıpları

Grid View:

RUS KUBBESİ ( SQ-1006 )

(0)

Cesil Rus Kubbesi Silikon kalıpları ile, kek, pataşu, ekler, ekler simit, şarlot, florantin ve tek pasta, mekik, muffin, savaren, baton kek vb. ürünle..

PCS - 8 li Şeker Lolipop Kalıbı

(0)

8 li Şeker Lolipop Kalıbı , kek, pataşu, ekler, ekler simit, şarlot, florantin ve tek pasta, mekik, muffin, savaren, baton kek vb. ürünler üreteb..

Cesil 5li Mini Bar Kalıbı 60X20X20mm

(0)

Cesil 5li Mini Bar Kalıbı Üstün kalite: Buz patlatma kalıplarımızın tamamı gıdaya uygun silikondan yapılmıştır, çevre dostudur ve BPA içermez ve ..

Cesil PCS - 15`li Mini Kalp Silikon Kalıp

(0)

Cesil 15`li Mini Kalp Silikon Kek Kalıbı ile, kek, pataşu, ekler, ekler simit, şarlot, florantin ve tek pasta, mekik, muffin, savaren, baton kek ..

PCS - 6 LI LOLİPOP Silikon Kek Kalıbı

(0)

6 LICAKE POPS Silikon Kek Kalıbı Silikon kalıpları ile, kek, pataşu, ekler, ekler simit, şarlot, florantin ve tek pasta, mekik, muffin, savaren, baton..

PCS - 7'Lİ Havuç Dilimi Silikon Kek Kalıbı

(0)

7'li Havuç Dilimi Silikon Kek Kalıbı Silikon kalıpları ile, kek, pataşu, ekler, ekler simit, şarlot, florantin ve tek pasta, mekik, muffin, savaren, b..

12 Lİ MİNİ TABLET ÇİKOLATA KALIBI

(0)

12 Lİ MİNİ TABLET ÇİKOLATA KALIBI  Silikon Kek KalıbıSilikon kalıpları ile, kek, pataşu, ekler, ekler simit, şarlot, florantin ve tek pasta,..

3D Bubble Silikon Kek Kalıbı

(0)

Cesil 3D Bubble Silikon Kek Kalıbı Silikon kalıpları ile, kek, pataşu, ekler, ekler simit, şarlot, florantin ve tek pasta, mekik, muffin, savaren, bat..

Cesil PCS - 8'li Elmas Kalp Slikon Kalıp

(0)

Cesil 8'li Elmas Kalp Silikon Kek KalıbıSilikon kalıpları ile, kek, pataşu, ekler, ekler simit, şarlot, florantin ve tek pasta, mekik, muffin, sa..

CESİL ELMAS KALP BÜYÜK BOY

(0)

CESİL YENİ KALP ELMAS SİLİKON KALIP  ile, kek, pataşu, ekler, ekler simit, şarlot, florantin ve tek pasta, mekik, muffin, savaren, baton kek vb. ..

Cesil 6'lı Magnum Silikon Kalıbı

(0)

Cesil 6'lı Magnum Silikon KalıbıÜrün Ölçüsü: 39 x 15 cm.Magnum Ölçüsü: 9 x 5 x 2.3 cm.%100 Yerli Üretimdir...

40*60 ÜÇGEN 12'Lİ

(0)

40*60 ÜÇGEN 12'LİBu silikon kek  kalıbımız, profesyonel pasta ustaları tarafından pasta üretiminde kullanılmaktadır. En çok satan pasta ekip..

40*60 FASULYE

(0)

40*60 FASULYEBu silikon kek  kalıbımız, profesyonel pasta ustaları tarafından pasta üretiminde kullanılmaktadır. En çok satan pasta ekipmanl..

40*60 BATON SAVAREN-2 ( SQ-1014 )

(0)

40*60 BATON SAVAREN-2 ( SQ-1014 )Bu silikon kek  kalıbımız, profesyonel pasta ustaları tarafından pasta üretiminde kullanılmaktadır. En çok satan..

STİCKS

(0)

Cesil Sticks Silikon kalıpları ile, kek, pataşu, ekler, ekler simit, şarlot, florantin ve tek pasta, mekik, muffin, savaren, baton kek vb. ürünler üre..

SİLPAT 40*50 HAMUR ACMA MATI KIRMIZI

(0)

Ölçülü Silikon Hamur Açma MatıSilpat üzerinde şeker hamuru veya normal hamurlarınızı kolaylıkla açabilir hamurunuzun zemine yapışarak uzamasını ö..

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 107 (7 Sayfa)
bookmark rocket phone